Alanya Tekne Turu

ANTALYA ÖZEL TEKNE

Anatlya Özel Yat
Antalya Marina limanından sahil boyunca doğu istikametinde Karpuzkaldiran şelalesine doğru  hareket ediyoruz. Yat Antalya sahili boyunca hareket ederek şehri inceleme fırsatı verir, kayaların arasına gizlenmiş mağaraları ve Antalya şehrini Akdeniz'in üzerine yükselten güzel resifleri göreceksiniz.
 
1. Durak: Antalya'nın simgelerinden biri olan Karpuzkaldiran Şelalesi, Düden Çayı'nın 40 metre yükseklikten denize döküldüğü, şehir merkezinin 10 kilometre doğusunda. Burada şelalenin serin suları ile tazelenen koyun berrak sularında yüzmek için zaman ayrılıyor, dilerseniz oltalar ile balık tutabilirsiniz. Buradan Yat açık deniz üzerinden Batı'ya geri gider. Yolda Antalya'nın bir tarafından yükselen muhteşem dağları gözlemleyebilir ve Antalya sahilinin muhteşem doğasının fonunda muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz.
 
2. Durak:  adası (Su Adası). Durak yaklaşık bir saat sürer. Koyun berrak sularında yüzmek ve öğle yemeği yiyeceksiniz. Antalya Setur Marina limanına dönüş
 
 Yat Setur Marina limanına yanaşacaktır.
 
Açıklama:
Uzunluk - 14 m, genişlik - 4 m
Tuvalet, duş, müzik sistemi,
Yemek masası 
Üst güverte
Kabin Kampanyası - 1, Kabin - 1
Maksimum kapasite: 13 kişi.

Anatlya Özel Yat Antalya Marina limanından sahil boyunca doğu istikametinde Karpuzkaldiran şelalesine doğru hareket ediyoruz. Yat Antalya sahili boyunca hareket ederek şehri inceleme fırsatı verir, kayaların arasına gizlenmiş mağaraları ve Antalya şehrini Akdeniz'in üzerine yükselten güzel resifleri göreceksiniz. 1. Durak: Antalya'nın simgelerinden biri olan Karpuzkaldiran Şelalesi, Düden Çayı'nın 40 metre yükseklikten denize döküldüğü, şehir merkezinin 10 kilometre doğusunda. Burada şelalenin serin suları ile tazelenen koyun berrak sularında yüzmek için zaman ayrılıyor, dilerseniz oltalar ile balık tutabilirsiniz. Buradan Yat açık deniz üzerinden Batı'ya geri gider. Yolda Antalya'nın bir tarafından yükselen muhteşem dağları gözlemleyebilir ve Antalya sahilinin muhteşem doğasının fonunda muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. 2. Durak: adası (Su Adası). Durak yaklaşık bir saat sürer. Koyun berrak sularında yüzmek ve öğle yemeği yiyeceksiniz. Antalya Setur Marina limanına dönüş Yat Setur Marina limanına yanaşacaktır. Açıklama: Uzunluk - 14 m, genişlik - 4 m Tuvalet, duş, müzik sistemi, Yemek masası Üst güverte Kabin Kampanyası - 1, Kabin - 1 Maksimum kapasite: 13 kişi.

1

ANTALYA ÖZEL TEKNE | Rezervasyon Yap

Tur Ücreti: 2.000 ₺

Rezervasyon
Whatsapp